Misja Szpitala | Polityka DSK

I nagroda w konkursie Perły Medycyny 2013 dla DSK


2013-11-25 11:59
Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie został laureatem I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym "Perły Medycyny 2013"
 

     23 listopada br., podczas uroczystej Gali, Dyrektor DSK dr n. med. Jerzy Szarecki odebrał I nagrodę (w kategorii szpitale publiczne powyżej 400 łóżek) przyznaną DSK przez Kapitułę i Organizatorów  VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego „Perły Medycyny”.  Nagradzane są w nim podmioty wykonujące działalność leczniczą oraz firmy działające na rynku medycznym, które przede wszystkim świadczą usługi bądź oferują produkty wysokiej jakości, a dodatkowo są efektywnie zarządzane i stwarzają dogodne warunki swoim pracownikom.

  
  
  
  
  
  

WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2013”

23 listopada w warszawskim Hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, podczas której wręczone zostały nagrody w projektach organizowanych przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.

Wielka Gala POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ to wydarzenie, które rokrocznie gromadzi przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz przedstawicieli instytucji branżowych, świata polityki i biznesu. Tegoroczna uroczystość zgromadziła ponad 600 osób. Uroczystość w znakomity sposób poprowadzili: Anna Karna oraz Krzysztof Ibisz, a goście po zakończeniu części oficjalnej bawili się przy muzyce Michała Wiśniewskiego, Pauli oraz zespołu cygańskiego ROMA.

Podczas tej uroczystości przedstawieni zostali Laureaci następujących projektów:

- VII edycji konkursu PERŁY MEDYCYNY

- VII edycji konkursu ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA

- VIII edycji konkursu SAMORZĄD PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

- V edycji konkursu GMINA ATRAKCYJNA TURYSTYCZNIE

- XI edycji konkursu MAZOWIECKA FIRMA ROKU oraz

- VI edycji konkursu MAZOWIECKI POWIAT/GMINA ROKU

Konkursy mają charakter cykliczny i jak co roku adresowane są do wszystkich firm
i przedsiębiorców z sektora budownictwa, do samorządów, placówek
i firm działających na rynku medycznym oraz firm i przedsiębiorstw z Mazowsza, niezależnie od charakteru własności przedsiębiorstwa, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników.

Nagrody w projektach to prestiżowe tytuły. Są one uhonorowaniem ciężkiej pracy Laureatów, a także docenieniem ich produktów, usług, technologii, procesów oraz metod organizacji i zarządzania.